Sporun Yıldızı

Sahaların Yıldızları Ekranlarınızı Süsleyecek!

TFF 1. Lig’in tüm karşılaşmaları, İngiltere Premier Ligi, Serie A, Ligue 1, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 ve çok daha fazlası!

Sizi Arayalım:

Kampanyalarımız ve tüm gelişmeler hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.

  • İlk 3 ay Yıldız Dolu Paketi Hediye!
  • İç kurulum ve aktivasyon Ücretsiz!
  • Kredi kart ile 12 taksitle ayda 179
  • İLK 3 Ay 89 TL Diğer aylar 209
sporun yıldızı kanallar

12 Ay 189 TL/Ay yerine sadece

179 TL/Ay

Sporun Yıldızı Paketi’ni Neden Almalıyım ?

HD Kalitesinde Birbirinden Heyecanlı Spor Karşılaşmaları

TFF 1. Lig’in tüm karşılaşmaları, İngiltere Premier Ligi, Serie A, Ligue 1, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 ve çok daha fazlası.

bein sports
En Keyifli beIN Spor Programları!

Süper Lig, Vay Bee, İnteraktif gibi tüm spor tutkunlarını ekrana bağlayacak programlar ile maç analizleri, yorumlar ve eğlence. Üstelik beIN Connect ile yayın akışına bağlı kalmadan Dİlediğiniz Zaman sizinle!

Dilediğin Yerde Spor Keyfi

BeIN Connect ile hiç bir ek ücret ödemeden tüm canlı maçlar ve spor programlarını web,cep ve tabletten Dilediğin Yerde izleyebilme imkanı!

Eğlencenin adresi!

Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN MOVIES STARS ve unutulmaz sitcom’lar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN SERIES COMEDY

Kampanya kapsamında Sporun Yıldızı paketine 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80 ’lik – 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210,00 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155,00 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Digiturk kanal / paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: Hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gerekmektedir.