Kampanyalar

Taraftar Paketi – 89 TL/Ay

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor Taraftar paketleriyle takımının tüm Süper Lig karşılaşmaları, takımının UEFA Şampiyonlar Ligi / UEFA Avrupa Ligi maçları, İngiltere Premier Ligi, Ligue 1, WTA ve çok daha fazlası şimdi Taraftar Paketinde!

dişgiturk aile paketi

Ailenin Yıldızı – 19 TL/Ay

Dünyaca ünlü belgeseller, her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları, İngiltere Premier Ligi, TFF 1. Lig karşılaşmaları ve çok daha fazlası, ilk 3 ay ayda sadece 19,00 TL’ye Ailenin Yıldızı Paketi’nde.
sporun yıldızı

Sporun Yıldızı – 79 TL/Ay

Sahaların Yıldızları Ekranlarınızı Süsleyecek! TFF 1. Lig’in tüm karşılaşmaları, İngiltere Premier Ligi, Serie A, Ligue 1, Euroleague, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 ve çok daha fazlası!
filmin yıldızı

Filmin Yıldızı – 19 TL/Ay

Oscarlı Yıldızlar 19,00 TL’ye evinizde! Aksiyondan komediye, dramdan gerilime, Oscar’lı filmler Filmin Yıldızı Paketi ile evinize geliyor. 3 Ay Dizi Paketi veya 1 Ay Sporun Yıldızı Hediye!
digiturk evin yıldızı

Evin Yıldızı – 19 TL/Ay

Şimdi siz de Digiturk Evin Yıldızı Paketi’ne üye olun, Robin Hood, Tag, Han Solo, FunHouse Massacre, Game of Thrones, Chernobyl, Big Little Lies ve Catch-22 gibi birbirinden heyecanlı filmleri ve dizileri beIN CONNECT’le dilediğiniz yerde hemen izleyin.
digiturk avrupanın yıldızı

Avrupanın Yıldızı – 19 TL/Ay

Avrupa’nın Yıldızları şimdi Digiturk’te!
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Ligue 1, Serie A, Turkish Airlines EuroLeague, ATP Masters 1000, WTA, İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1 ve çeşit çeşit belgesel, çocuk, eğlence kanalları bu pakette!

digiturk yıldız dolu paketi

Yıldız Dolu – 79 TL/Ay

Süper Lig’in tüm karşılaşmaları, İngiltere Premier Ligi, Euroleague ve sezon boyunca UEFA Şampiyonlar ligi maçları, Avrupa Ligi maçları ve çok daha fazlası… Her ay yepyeni ve güncel filmlerin yer aldığı Digiturk film kanalları ve en beğenilen yabancı dizilerle Digiturk dizi kanalları… Tüm belgesel, müzik ve çocuk kanallarına ek olarak çok sevilen beIN GURME ve beIN IZ de bu pakette.