Avrupanın Yıldızı

Avrupa’nın Yıldızları şimdi Digiturk’te!

Ligue 1, Serie A, Turkish Airlines EuroLeague, ATP Masters 1000, WTA, İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1 ve çeşit çeşit belgesel, çocuk, eğlence kanalları bu pakette!

Sizi Arayalım:

Kampanyalarımız ve tüm gelişmeler hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.

  • Kredi Kartına Ayda Sadece 79 TL
  • Sezon sonuna kadar TARAFTAR ve ANADOLU TARAFTAR paketi hediye
  • İlk 3 Ay 34,00 TL , kalan aylar 79,00 TL
  • Ünlü isimler ve usta yorumcularla dolu beIN SPORTS kanalları!
  • beIN CONNECT'le dilediğin zaman dilediğin yerde spor izleme özgürlüğü!
digiturk avrupanın yıldızı kampanyası

İlk 3 Ay 89 TL/Ay yerine sadece

34 TL/Ay

Avrupanın Yıldızı Paketi’ni Neden Almalıyım ?

Avrupa Sporunun Adr   Dünyanın en seçkin futbol liglerinin maçlarını canlı izleyin; İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1’in yer aldığı S Sport ile dolu dolu spor keyfini yaşayın, TFF 1. Lig karşılaşmaları ve daha birçok spor içeriğiyle yerli ve yabancı kanallarda!
Belgesel ve Çocuk Kanalları

Dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları

4 Ekranda İzleme Özgürlüğü

100’den fazla 800 bölüm dizi ve 1000’den fazla film, hiçbir ek ücret ödemeden beIN CONNECT’te!

Eğlencenin adresi!

Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN Movies Stars ve unutulmaz sitcom’lar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN Series Comedy

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Avrupanın Yıldızı paketi için 3 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Avrupanın Yıldızı paketi yeni üyeliklerde ilk 3 ay ayda 19,00 TL, kalan aylar paketin taahhütlü fiyatları üzerinden faturalanır. İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için, üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde DIGITURK’e veri işleme ve paylaşım izni vermeniz gerekmektedir.

Kampanya kapsamında Avrupanın Yıldızı paketine 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik – 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında beIN CONNECT’i kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir. beIN CONNECT ile paketiniz dahilindeki içeriklere (Box Office hariç) ek bir ücret ödemeden, Türkiye sınırları içinden ulaşabilirsiniz. İçerikleri beIN CONNECT ile internete bağlanabilen akıllı cep telefonunuzdan veya tabletinizden izlemek için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu servis için gerçekleştirilen internet ve data kullanımı operatörünüz tarafından ücretlendirilir. Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.